** Magazynier- kompletowanie zamówień **

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Nie wymagamy doświadczenia! - Nauczymy!

Nie wymagamy uprawnień! - Przeszkolimy!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Krotoszyn

Zadania:
•Kompletowanie zamówień z magazynu;
•Obsługa magazynu zgodnie ze standardami;
•Praca ze skanerem;
•Inne proste prace magazynowe.

Oferujemy:
•pracę od zaraz dla kobiet i mężczyzn;
•umowę o pracę, cały etat, system pracy 3- zmianowy, płatne nadgodziny;
•wynagrodzenie składające się z podstawy i wysokiej premii;
•szkolenia i kursy w razie potrzeby;
•ubezpieczenie grupowe;
•stałe zatrudnienie- jeśli się sprawdzisz.

Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Masz znajomych poszukujących pracy? Zgłoście się razem!

Wyślij CV na kalisz@adecco.com podając nazwę "Magazyn Krotoszyn" w temacie wiadomości.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. - wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.adecco(małpa)adecco.com

Data dodania: 22/05/2018